dougie

Znáte nějaký pěkný film?

Doplňuji:
Děkuju za tipy :)

Nejlepší odpověď
Ciss

Ano = ) Příběh z Bronxu. Podle mě jeden z nejlepších filmů.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/11970-pribeh-z-bronxu/

Další odpovědi
quentos

podle toho jak „pěkný“ – jestli dějem, nebo provedením. V tom druhém případě bych doporučil „Četu“, ovšem připravte se na silné kafe

chudst

Co treba klasika: Forrest Gump? Schindleruv seznam? Nebo jaky pekny? Alespon zkuste uvest nejaky zanr, ja za pekny povazuji i Letopisy Narnie, nebo vetsinu starsich ceskych filmu.

TOPku filmu najdete napriklad zde: http://www.csfd­.cz/zebricky/nej­lepsi-filmy/

anonym

Podívej se do databáze československých filmů a najdeš tam skvosty kinematografie.
Doplňuji:
Elk udeřil hřebík na hlavičku.Štefan Kvietik,můj jeden z oblíbených slovenských herců.

Drap

Poslední dobou se mi moc líbil flim RRRR

Terryle

Moc pěkný (doslova :o) filmy točí Rob Reiner – viděla jsem od něj Stůj při mně a Má mě rád, nemá mě rád a oboje bylo krásný. Stůj při mně je o dětským přátelství a o tom, jak dětství i dětský kamarády ztrácíme. Má mě rád, nemá mě rád je nádhernej film o čistý dětský lásce. Oba doslova – krásný. Jak vizuálně, tak příběhem, tak výkonama. Moc doporučuju :o)

Hlada

Lásky mezi kapkami deště

Deli

Mamma mia!

Curiosity

„O MYŠÍCH A LIDECH“ (podle knihy Johna Steinbecka)

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/14559-o-mysich-a-lidech/

alexandra

To je těžké,každému se líbí něco jiného.Chtělo by to aspoň vědět,jaký žánr. Mě se líbí tyto filmy: Ženy v pokušení,Po­čátek,Prokletý ostrov,
Pařba ve Vegas,Percy Jackson:Vládce blesku,
Red,Bílá Masajka.

Elk

To je těžká otázka! 1000 lidí by mohlo vyjmenovat desítky pěkných filmů. Dám teda alespoň tip : Orlie pierko, Medená veža, Pacho – Hybský zbojník – vše na uložto.

Jouk

Ahojky,mně se líbyl naposled film Květ Pouště,je to příběh africké dívky ,o statečnosti ,skutečném přátelství a lásce.