Deli

Film Muži v pokušení – viděli jste?

Jak se Vám líbil?
Doplňuji:
Já mám s nimi problémy celý život, teď zrovna ale spíš radosti 🙂

Na film se chystáme do kina, tak zvažuju, zda opravdu zvolit tento film. Nerada bych byla zklamaná… Když už si člověk zařídí hlídání dětí, sundá zástěru a gumačky, tak ať to stojí za to, ne?

Nejlepší odpověď
tuCZek

něco mi říká že „Deli“ má s mužem či muži nějaký problém …

… neviděl jsem :)

Další odpovědi
petka

Já jsem na tom byla a celkem to na mě zapůsobilo „nijak“…ani bych nedokázala popsat,o čem to vlastně je..point je tam několik,a to odlišných – tedy hlavní středobod je nevěra.Občas je to vtipné,občas trapné.Nic moc neočekávat!

hanulka11

Muži jsou v pokušení pořád a jestli na ně ještě půjdeš do kina …zasměješ se tomu věř.
Proč nevyrazit.
tys tu ty vztahy propírala, tak poznáš ......

SajmonModer

Myslíš spíše asi Muži v naději, ne? 🙂 Ne, neviděl jsem a prý to ani nestojí za zkouknutí.

Deli

Ano, Muži v naději!
V pokušení byly Ženy, že? 🙂
A to jsem tenkrát odpověděla dceři, na co že to jdeme: Na Dámy v ohrožení!
Mám to nějaké popletené.

Díky za názory, asi si to ještě rozmyslím, na co jít.