Altair-AC

Znáte nějakou větu, kterou když komukoliv zašeptáte do ucha, tak ho to naštve?

A třeba vás za to lehce praští. Dekuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak mně jen tak něco nerozhodí, páč mám smysl pro humor. Ale někoho by mohla naštvat třeba věta: říká se o tobě, že masturbuješ několikrát denně, kradeš použité dámské kalhotky a taky kradeš kolegům v práci svačiny a nevracíš ani sáčky…

Další odpovědi
marci1

Šílené šaty! 🙂

autacek

Jo, „smrdí ti z pusy“.

aliendrone

Myslím že znám, není to věta, ale pěkně rozvinuté souvětí. Rád bych se pochlubil, ale to víš, nějaký vovísek maličkatý s egem ušlápnutým by mohl utrpět šok a hned by musel bonzovat. Takže se ji nedozvíš a můžeš mu za to poděkovat. ;) :D :D

Kryšpín

Kolega si spletl z pohledu ze zadu dámu, obejmul ji a pravil do ouška, – přepadení voliče, který volil Babiše, dáma se otočila a dostal facku