Spartaboy

Znáte nějakou ruskou pohádku, hranou nebo i animovanou, jinou, než je Mrazík?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Můj dětský hrdina > https://youtu­.be/LFda5cxWRZk?t=1728 , vlk byl panečku FRAJER! ;) :D :D

Další odpovědi
Roman71

Znám pěknou animovanou sérii vtipných příběhů s názvem „Máša a Medvěd“.
Veselá a hravá Máša baví svými povedenými kousky celé generace. Doporučuji najít a shlédnout na YouTube.. Za mne fakt povedené! 😁

iceT

Poslední bohatýr 1, 2, 3, On drakon – čekám na druhý odložený díl, Finist, jasný sokol, animovaná Hledá se princezna, Dar od zlého kouzelníka, Koníček Hrbáček…

Neonka

Království křívých zrcadel

Rokio

Legenda o drakovi

Sameotazky

Jen počkej! A Máša a medvěd. Potom už jen filmy, ne pohádky.

EKSOT123

Myslím, že Rusové s pohádkama nemůžou konkurovat nám nebo Němcům. Tady je pár pohádek k přečtení v češtině. Některé z nich jistě byly zfilmované, a dokonce namluvené česky. Např. manželka prý kdysi viděla Krásnou Vasilisu.
https://cs.wi­kisource.org/wi­ki/Rusk%C3%A9_n%C3­%A1rodn%C3%AD_poh%­C3%A1dky