with.love

znáte nějakou ,,neznačkouvou" (ne od ferera) nutellu která je taky dobrá?

klasickou nutellu od ferera známe asi všichni. já jsem její velká milovnice, ale je celkem drahá. napadlo me zkusit ty ,,neznačkové". teď mám doma z lidlu Choco Nussa a je taky dobrá. znáte nějakou která by byla taky dobrá, nebo dokonce velmi podabná té fererové? :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Já kupuju v Lidlu Chocolate cream Hazelnuts,stojí cca 25 Kč,– a dobrý!

Další odpovědi
Funna

a co takhle podpořit domácí značku a koupit si nugelu od orionu?
Doplňuji:
oprava – nugetu