Znáte nějakou alternativu k Ulož.to?

Funkční?

Nejlepší odpověď
Edison

Mnoho. Letecká pošta, úschovna a mnoho dalších. Jde o to, co si představuješ pod pojmem „funkční“. Ani jeden není určen pro šíření nelegálního obsahu, ale pro posílání velkých objemů VLASTNÍCH dat mezi uživateli!!

Zdroj: https://jnp.zi­ve.cz/online-uschovny-jak-a-kam-na-webu-ulozit-data

Další odpovědi
Hufnágl

Využívám http://file-share.top . Za málo peněz, hodně filmů.

mvbt

FastShare.cz je super 🙂

Edison

Hufnágl… pro zajímavost… co je to „málo peněz“?

Mc Merkurion

… vše, co je víc jak zadarmo je pro mně drahý, pro korunu si klidně nechám vrtat koleno …

Edison

McM Přebývá mi tu ojro… co si necháš provrtat? 😁

Mc Merkurion

… ale já myslel králoskou, korunovační, s eurem di do europy …

Hufnágl

Zaregistruj se, a poznáš zač je v Pardubicích perník.

Edison

A proč bych se měl informovat? Jsem myslel, že když o tom tak zasvěceně hlásáš, že tu informaci máš. Ale asi je to tajný… Tak si ji nech, já ji nepotřebuju vědět… Jen jsem zvědavý a kvůli tomu se registrovat někam fak nepoitřebuju.

Hufnágl

Tak třeba je teď AKCE: 9000 GB za 249 Kč!

Mc Merkurion

… jen kecy a reklama, přečti si komentáře na fejsku: všichni je označujou za lháře a podvodníky …

Edison

Hmmm… bez akce netflix za tři stovky bez omezení dat. Včetně stahování pro offline sledování. Opravdu je stahování černých „distribucí“ tak výhodné??? 😁 Hahahahaha…

Edison

A to jsem napsal ten nejdražší tarif. 😁