kajda

Znáte nějake učinné cviky na spevnění břicha a stehen?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odpovědi v odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=cviky+na+zpev­n%C4%9Bn%C3%AD+b%C5%99ic­ha+a+stehen&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
Alesh

To se nedá takhle říct, že nějaký cvik je účinnější a než jiný. Každá partie těla a břicho obzvlášť je tvořena komplexem svalů a každý cvik působí trochu víc v jedné oblasti a v jiné méně. Je tedy dobré i pro efektivitu cviky střídat, měnit. Měla by sis to sestudovat, než se do toho pustíš. Jak dýchat, kolik dělat opakování, kolik sérií, jak často cvičit atd. Je to vcelku věda a když o tom člověk nic neví, může velmi snadno ublížit. Co se stehen týče, pak se klidně dej na ježdění na kole apod.

pusinka50

  1. Naplň si Pet lahev 1,5 l vodou. Leh na zádech, přikrč nohy mírně od sebe ve vzduchu, aby stehna byla kolmo a lýtka souběžně s podlahou. V jedné ruce pet lahev. Zvedáním hlavy, krční a části bederní páteře od podložky si pet lahev budeš střídavě podávat ve vzduchu za stehnama pod koleny z ruky do druhé ruky. Opakuj ve 3 seriích a podle fyzické možností pak po dnech přidávej počet cviků.

To je na šikmé břišní svaly.

  1. Leh na zádech. Nohy pokrčené a mírně roztažené, chodidla na podložce. Obě ruce natažené před sebou drží pet lahev. Opět zdviháš kam až můžeš hlavu,krční páteř a bederní páteř. Nemusíš moc zdvihat bederní páteř, stačí tak první 3–4 obratle a ucítíš, že ti pracují břišní svaly. Kmitáš s lahví v rukou dopředu směrem mezi nohy a zpět povolit. S Nádechem se vždy zvedáš, s výdechem pokládáš.

nikolka-101

Na tohle je nejlepší zumba nebo fitnes pás.To první je však rozhodně levnější.

Kroupič

začni sklapovačky, a pak dřepy :D to je nejjednoduší a nejúčinější :D

venkovan

Ano.
Říká se jim přiměřená strava s ohledem na výdaj energie a potom pravidelné cvičení při kterém jsou zapojovány všechny svaly v těle. Zaměřit se jen na část těla je jako kdybych si na autě vyleštil jen poklice na kolech a zbytek nechal špinavé.