Avatar uživatele
Respekt

Znáte nějaké takovéto město duchu?

Znáte město duchů kde se nedá bydlet ani žít? Které bylo opuštěno už před hezkou řádkou let? Kde už nejméně 15let nikdo nebyl?
Doplňuji:
Abyste pochopili, tuto otázku píši s toho důvodu že jse pokouším napsat komiks o městě duchů (Děj, i když už ho mám vymyšlený, vám říkat nebudu.). Možná si někteří řeknete že jsem to okopíroval od Silent Hillu a pokud ano, tak máte částečně pravdu. Avšak můj plánovaný komiks bude mít úplně jiný děj, grafiku a zápletku…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Nazdar Bazar, anonym před 3605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Např. Pripjať – tam už skoro nikdo nebyl skoro 30 let…
😉
Ale pořád se tam ´nepodíváš´ – kvůli radioaktivitě je oblast stáleuzavřena…
___
Ale v Rusku je podobných – s koncem SSSR vyklizených, měst více – režim prostě přestal udržovat funkčnost ´ukázkových sídlišť´…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Třeba si vybereš tady: http://cestova­ni.lidovky.cz/mes­ta-duchu-navstivte-10-opustenych-mist-fds-/nej-tipy.aspx?c=A110517­_143253_nej-tipy_pks

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

V odkazu od Lamalam jsou Milovice, já byla kdysi na podobném místě, ale v Mimoni, také opuštěná ruská kasárna (prakticky sídliště), prolézali jsme tam ty byty, všechno bylo strašně zdevastované. Ale před paneláky rostly krásné vysoké borovice, to se mi líbilo. Z novin vím, že by tam teď mela být zóna pro různé podnikatele.
Podobně byla opuštěná část ruských kasáren v Mongolsku. Tam to bylo vtipný v tom, že jsme ty paneláky viděli už hodně z dálky, když jsme si vylezli na kopec, a už jsme se vážně těšili do civilizace, že si koupíme jídlo, protože jsme už nic neměli a čtyři poslední dny jedli jen houby uvařené v masoxu (dámy – dietka, doporučuju :D ) Jenže když jsme tam dopluli a vylezli od řeky po takovým vysokým svahu nahoru a uviděli opuštěný ruiny, tak to byl tak trochu šok :D. No nakonec jsme tu druhou obydlenou část kasáren přeci jen našli… Pokračování příště…možná…něk­dy…:D :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/exotika/329481-vyrostlo-na-diamantech-ted-ho-pozira-pisek-kolmanskop-mesto-duchu-v-pousti.html
Doplňuji:
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1096911352-objektiv/4986-archiv/173-ukrajina/
mowla: oblast uzavřená není :)

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Znám – Černobyl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

mowla:Pleteš se..Pripjať už je veřejnosti přístupná po x testech a vyplňování papíru včetně povolení.Dostaneš průvodce který hlídá radioaktivitu a můžeš se tam „vólně“ pohybovat až na některé části města.Dokonce už se podnikají i „výlety“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Sem tam se něco objeví v dokumentech na televizních programech.
Být váma volil bych ovšem svou cestu, aby jste nebyl vázan skutečností.
Přeji mnoho zdaru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Kdo odpověděl, dostane výtisk zdarma? :3 :)

před 3605 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek