Filip84

Znáte nebo jste znali nějakého váguse, který měl problém (sám se sebou), že je vágus?

Já jsem tak jako různě za svůj život poznal těch vágusů docela dost, no, desítky jich budou určitě. Někteří pracovali, někteří nepracovali, jeden pracoval, po práci dojel na „kole“ do buffetu na nádraží, tam chlastal do zavíračky, pak jel domů, vyspal se, a další den nanovo, ale žádný neměl problém s tím, že je vágus, tak jako sám se sebou.

Ano, oni třeba nechápali, proč v práci chefům vadí, že nadýchají. 😂
Jiný třeba nechápal, proč lidem vadí, když od nich somruje prachy.
Další nebyl s to pochopit, že to, že on „málo vydělá“, není res publica.

A tak by šlo pokračovat. Ale žádný neměl problém s tím, že je vágus.

Znáte, vůbec, někoho takového? Samozřejmě, kromě ***** *. *************?

Otázka byla censurována c. k. censorem.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ne, znám jen takové, kterým takový způsob života vyhovuje a přijde jim to príma. 😂

Ale někdy mohou být i společnosti prospěšní. https://prazsky­.denik.cz/zpra­vy_region/ses­tnactilety-mladik-chtel-skocit-z-lavky-na-nadrazi-zachranil-ho-bezdomovec.html

Další odpovědi
Rokio

Ano, sebe. 🙂

Filip84

Mravenec: Jim to vyhovuje, takto jako celkově, i když už jsou třeba i opakovaně ubytováni. VSČR ho propustí z ubytování, on dojede „domů“, a už jede nanovo, za tři dny po propuštění z abnormálního ubytovacího zařízení VSČR už jde, zase, před soud. Třeba. 😂😂😂🤦‍♀️

Mravenec

Takových případů už bylo. Někdy je tedy trest vlastně odměnou. 😀

Filip84

Mravenec: Protože na Lageru jsou oni „někdo“, zatímco venku jsou „nic“. Na Lageru, jak oni jsou socialisovaní, tak oni už umí takto vyjít s profousy, no a do toho seženou tabák a Kaffee, což jsou na Lageru nejtvrdší měny, že. 😅 Jo, a jsou „mazáci“, protože už jsou ubytovaní po X – XXté, takže, víš co, školí mladé! 😂😂😂

Mravenec

😂😂

Filip84

Rokio I. Kauflandský: Však píšu: krom Tebe. Jsi tam takto censurovaný, aby to vysoce agilní nahlásitel neměl proč nahlásit! 😅

Rokio

Filip84: Chápu. Omlouvám se.

Filip84

Rokio I. Kauflandský: Však se nemusíš omlouvat, nemáš se za co omlouvat!

Se můžeš vyjádřit, co bys se nemohl vyjádřit, já Ti pouze píšu, že o Tobě už to víme, jsme zainformovaní, tak jako komplexně.

Každý se může vyjádřit, to jenom Rokio II. Modrý má problém s tím, že vyjádření není podle jeho představ. Se docela divím, že se ještě nevyjádřili „elkoni“! 😃