aliendrone

Znáte LEPŠÍ ženskou show?

Na které show byste se raději zašli podívat?
Salma > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KrKmUKF2u­oM
Rihanna > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hvSN9OKD1p0

BTW – odpověď „Šel bych na OBOJE!“ neberu Keplere, jde o to si VYBRAT! (A také o to, zjentkovi ukázat „řeč těla“ u žen a ne jen u nějaké uhříkaté chudinky E.S.!) ;) :D :D

Nejlepší odpověď
Kazatel

Pche, znám LEPŠÍ! (Jaké - nahoďte link!)

Tato celá show je fakt síla 😉

https://youtu­.be/RaDrjlP07cw

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď (pokud možno s linkem)

Musím tě zklamat, ale opravdu bych šel na oboje. Nějaká Hájková nebo ŘÍhaná mě nezajímají. Dobrá muzika, poměrně.

Kelt

Salma Hayek (Satanico Pandemonium)

Hlasoval jsem sice pro Salmu Hayek, ještě dříve, než jsem obojí viděl. Každé je svým způsobem dobré. U Rihanny beru nápad, myšlenku, u Salmy to provedení. Ostatně každé Hájkové říkám a co vaše horší sestřenice Salma? Dost do zabere.

Arne1

Salma Hayek (Satanico Pandemonium)

led

Jiná odpověď (pokud možno s linkem)

Pcha! To poznáte len tieto dve? Nešťastník, chcete odborné umelecké
(choreografiu, spev, vizuál), požiarne, sociálne, zdravotné, alebo ekonomické hľadisko?
Netlačme „kaleráby (kedlubny) nikomu do hlavy“, nebuďme reklamní pracovníci a nechajme ľudí, nech si sami vyberú.

Mc Merkurion

Pche, znám LEPŠÍ! (Jaké - nahoďte link!)

… ale co, ujdou vobě, nevím, která by byla lepší, ale na ty co znám, ti link (xxx) hodit nemohu …

zjentek

Pche, znám LEPŠÍ! (Jaké - nahoďte link!)

Ano? Takže takhle? Tohle, jo? No, to jsem doufal doufal, že máš o řeči ženskýho těla valnější představu. Ne, že by Salma VŮBEC NIC nepředvedla, to zase ne. V čase 3.15 až 3.30 se tam skutečně o cosi jako ŘEČ TĚLA pokouší. Jinak (ke zbytku) vrtět zadkem umím i já a to ani nepotřebuju c-stringa s pružným ocelovým ramínkem v zadku (ale o nich víš určitě své MNOHEM DŮVĚRNĚJI než já, tady se nechytám). No a Rihanna? No komment, pro-boha!!! Tss… koukej aliene, ať se taky něčemu POZEMSKÉMU přiučíš>>>https:­//www.youtube­.com/watch?v=bLBSoC_­2IY8&feature=y­outu.be&t=380
https://youtu­.be/bLBSoC_2I­Y8?t=115

aliendrone

zjentek>>> Oči jsem si mohl vykoukat, ale nic zajímavého jsem NEVIDĚL! Zmítající se křivule anorektická letišťoidní na mne dojem neudělala, na chlapy nejsem, ale postřehl jsem, že měl celkem slušnou kravatu. Toho jsem si měl všimnout? ;) :D

A v HLUBOKÝCH a DLOUHODOBÝCH zkušenostech s c-stringy se pochopitelně NEMOHU s tebou měřit – jak už jsem psal jinde, je to pro mne novinka. Nicméně jsem přesvědčen, že tvá doměnka o korektnosti dořitního umístnění c-stringu je CHYBNÁ, ale víš co se říká – proti gustu… Klidně v tomo způsobu jejich oblékání pokračuj, můžeš nahodit i video nebo stačí foto… ;) :D :D

zjentek

Tak s Emily Jean jsi to tady VÁŽNĚ PŘEHNAL, to doufám chápeš i jako mimozemšťan!

Nebylo třeba hledat ve videu „něco zajímavího“. Řeč byla o řeči těla Emily a když to zkoukneš znova a budeš SE SOUSTŘEDIT (což je stav, který u určité skupiny pracovitých pozemšťanů NENÍ MOŽNÝ, nevim jak u alienů..), možná vypozoruješ, že Emma Stone je TA z herek, která by tě bez zjevných potíží dokázala zkopírovat, čili lehce nahradit na Zemi a proto z ní máš taky takovýho lufta. Chápu, že kdokoli krásnější a úžasnější vedle tebe NEMÁ na této Zemi co pohledávat, bohužel pro tebe jsou však na Zemi i tací, kteří tě v úkolech lehce nahradí POUHÝM HRANÍM! Takže bacha- i TAKTO PARADOXNÍ ta naše modrá planeta je a pýcha tady u nás předchází pádu! (;

aliendrone

zjentek>>> Představa, že by mne mohla ES byť jen vzdáleně napodobit či dokonce ZKOPÍROVAT mi působí křece v důsledku nezřízeného smíchu! ;) :D :D

Už jen při pokusu o přiblížení ZEZADU bych ji neomylně zaregistroval na vzdálenost přes 1000m! To víš, jsem Alien a nezamaskovatelné infrazvuky, které by od ES vycházely v důsledku těch plachet rozrážejících vítr (co má místo uší a které ji může závidět i Hurvínek!) by mne včas varovaly, takže by parádně utřela! ;) :)

Hele, já to vidím jasně – jsi v tom BEZ VINY! Za tvé omyly může prostě nevyhnutelná smyslová a úsudková degradace v důsledku platnosti 2. věty termodynamické, jedním slovem STÁRNEŠ chlape! ;)

Což bys normálně odhalil jistě sám, pokud by sis dal tu práci (popřípadě to bylo ještě v tvých možnostech). ;) :D

No uznej sám, že přejít od Vikander a Kunis na ES… To už HODNĚ naznačuje, že je COSI SHNILÉHO ve státě prajzském! ;) :D :D ;)

zjentek

;D ;D ;D …no comment..