Mirdas

Znáte jinou nemocnicí, kde není bankomat?

V Krajské zdravotní nemocnici v Mostě si pacienti nemohou koupit denní tisk a ani vybrat peníze z neexistujícího bankomatu. Je to v Čechách běžné? – Neexistujícím bankomatem je samozřejmě myšleno že tam není! Pro ty co nepotřebují nápovědu otázka zní zda je normální že v tak velké nemocnici klienti nemají
šanci si vybrat peníze.

Odpovědi
aliendrone

Jsi moc zýhčkaný a máš přemrštěné požadavky s ohledem na panující REÁLNOU SITUACI v resortu! Podívej na mě a vezmi si příklad – když já jdu do nemocnice, tak ač nejsem křesťan, mám po operaci (ze které se proberu! ;) :D) vždy neodbytnou chuť zapálit v kostele děkovnou svíčku, alespoň pokud mi např. při operaci slinivky „náhodou“ nevykuchají ledvinu či neamputují nohu ned kolenem!! S takovým pragmatickým přístupem (tedy POKUD budeš mít to štěstí a vyjde to) ti nějaký bankomat vůbec nebude trhat žíly, to mi VĚŘ! ;) :D :D

Edison

Z neexistujícího bankomatu nejdou peníze vybrat nikde a nikdy. Jinak seznamy a mapy bankomatů najdeš na netu.

Kde nic není, ani smrt nebere. Přečti si tu otázku po sobě ještě jednou. Nebo jsi další, kdo neumí formulovat, nebo neumí česky?

Ametyst

Aliendrone, v severních Čechách nejsou lidé vůbec zhýčkaní, nikdy je nikdo nehýčkal, ba naopak obětoval. Je tam máloco normálního či půměrného v porovnání s ostatní republikou.