Rokio

Znáte hru Warcraft 3? Hráli jste ji? Která je vaše oblíbená frakce? Máte rádi tuto hru?

Moje jsou lidé a na druhém místě jsou nemrtví. Naopak příliš nemám rád orky. Temní elfové jsou uprostřed.

Jak je to u vás? Kterou frakcí máte rádi vy?

A jak se vám celkově líbí tato hra?

Odpovědi
Gus_Fring

Já pouze hrával tu online zdarma verzi, která se nemusela stahovat. Tam jsem hrával vždy za lidi. Ale můj strejda hrával Warcraft 3.

Stejný typ hry (MMORPG) jako je World of Warcraft hraji. Je to Star Wars: The Old Republic a je to vážně skvělé. Jediná počítačová hra, kterou hraji, je tato a je vážně skvělá. Doporučuji.