Petrian

Znate diskuzi na doktorka.cz?Pokud ano,jaky na ni mate nazor?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Znám, ale bohužel už to není o tom, že tam někomu někdo pomůže. Chodí tam samí zakomplexovaní lidi, blázni nebo puberťáci a spamujou tam neuvěřitelným způsobem. Což je velká škoda – měla by tam být trochu důraznější registrace a možná test inteligence.

Další odpovědi
hanny 2

Je to docela užitečný server!