Avatar uživatele
fcoop

Znamená pro vás něco zítřejší datum?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Kerberus, hanulka11 před 4618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Ano

Jo, snad se mi splní jeden ze snů – poprvé vezmu do ruky řízení letadla. Pokud bude slušný počasí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Ano

1. září 1939 Německo přepadlo Polsko, obecně začátek 2. světové války.

Jinak také začátek školního roku, který byl zahajován vždy tzv. Dnem míru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Ne

Myslím, že začala 2. světová válka napadením Polska, ale jistý si nejsem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano

My máme zajtra až 3 Veľké dni! Heč!
okrem toho mám voľný deň…

PS. Terryle, nemôžte dať letovú trasu? Budem sa pozerať 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano

Ano můj vnuk má svátek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Ano

ach jo, to jsem se začal ve škole nudit (z první třídy jsem donesl poznámku „čte si pod lavicí“ [byla to knížka „Budkáčik a Dubkáčik“]).

Terryle: gratuluji! Létat je úžasné!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

Ano

Samozřejmě, je to začátek školního roku, znamená to že ožralé třináctileté děti uvidím potácet se ve tři ráno městem už jenom od pátku do soboty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Ne

Důchod mně chodí později ! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis2-

Ano

Ano první školní den!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano

Ano,začíná mi dovolenáááááá­ááá!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Bude mi 42 let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

led: spíš se schovejte :o) nejsem moc důvěryhodná osoba. Byla možnost letět větším letadlem a mohla by se mnou i rodina… a naši prohlásili, že když dostanu do ruky knipl, tak se mnou do toho nesednou. Pche!

Z Brna někam „nahoru“, nad Vysočinu. Takže bych Vás snad měla minout, nemusíte mít strach :o)

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
baghira

Každé přistání je dobré, pokud po něm pilot odejde po svých :)
Hodně štěstí :D

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ďakujem za „bezpečnú vzdialenosť“ 🙂. Keď pristanete pomocou motorov a kolies, pochváľte sa, prosím, pocitmi.
Tú trasu, ako hovoríte som v 1973 videla z pilotnej kabíny, je to fantázia. Teraz už som na také „skopičinky“ stará a slepá.

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

PS. veľmi rada by som si sadla ako koopilot. Ale ako som povedala, už len pozerať filmy… ☹

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Kdepák, koopilot budu já, pan instruktor mě na to nechá šáhnout někde pěkně nahoře. Při přistání si sednu na pracky a budu kulit oči :o) To byste zvládla, však to je takový o něco bohatší vyhlídkový let… beztak něco jako autoškola. S rozklepanou rukou budu o milimetry hejbat řízením a budu si namlouvat, že letadlo reaguje. Nebo s tím hnu víc a instruktor to bude vyvažovat protipohybama svýho řízení :) Ale tak či tak se už nemůžu dočkat. Už jen ta představa! :o)

Baghira: pravda! Já tedy doufám, že zvládneme přistání výborné – tedy takové, po kterém je možné letadlo znova použít :oD
Díky!

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Veľa šťastia, nemôžte, keď budete hore, nám všetkým biednym pozemšťanom, zamávať? – ni krídlami, rukou…
Nezabudnite na istotu, hore môžte, dole musíte 🙂.
Dobré pristátie, na 5 bodov!

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

To si pište, že zamávám! :o)
Je to fakt, dolů se člověk vždycky nějak dostane. Ne, pan instruktor je určitě moc šikovnej. Dneska, když jsme mu volali kvůli dohodnutí podrobností, nám asi půl hodiny vymačkával mobil – což je první známka solidního pilota :oP

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek