luckykubrt

Znamená 777 Boží číslo stejně jako 666 satanské?

Jinak 6 je podle Bible nedokonalé číslo a 7 je tak nějak i světsky považováno za šťastné.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co otázkou myslíte. Záleží na tom, čemu věříte a kam patříte.

Pokud se vám ovšem začalo až podivně často objevovat číslo 777 – ať už ve formě 777,–Kč nebo třeba 777 , jde o číslo andělské, tedy číslo štěstěny.

Vaše myšlenky jsou správné, stejně tak vibracemi, kterými jste obklopeni.

Udržujte si nadále pozitivní přístup k sobě a k okolnímu světu, mějte víru a trpělivost. Andělé vás tímto znamením chválí nebo gratulují. atd.

http://deelay­.cz/andelske-cislo-777-jeho-vyznam-2/

Číslo 666 se zde několikrát řešilo, takže si projděte odkazy.
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C4%8D%C3%AD­slo%20666

"Ať již druhá šelma z Bible označuje kohokoli, či cokoli, je zřejmé, že se staví proti křesťanství a Bohu, a proto si ji spolu s číslem 666 začali pro své účely přivlastňovat satanisté. V hebrejštině slovo satan, znamená „protivník“.

Nutno také zmínit, že ona biblická pasáž je vykládána různě a spředlo se již také množství konspiračních teorií.

Jedna z nich se snaží pasáž z Bible aplikovat na budoucí vývoj lidstva.

„A nutí všechny malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat..“

http://www.ptej­teseknihovny.cz/do­tazy/co-znamena-cislo-666

Další zdroje jsou v odkazu na stránce Ptejte se knihovny – odkaz výš
..
http://veda-a-technika.euroz­pravy.cz/veda/187315-co-znamenaji-biblicka-cisla-nejsou-nahodna-maji-svuj-vyznam/

Biblická čísla. Nejrůznější číslice, které se v Bibli nachází a často opakují údajně nejsou náhodná, ale mají svůj význam. Bůh jimi prý chtěl něco sdělit a podrobným studiem jsme schopní odhalit co. Tvrdí to kazatel a spisovatel Edward F. Vallowe ve své knize Biblická matematika. .

Třeba č. 7 se v bibli objevuje 860× a značí úplnost a dokonalost na rozdíl od čísla 6, která je číslem lidské slabosti atd.

Na bibli se jinak dívá křesťan, jinak nevěřící.

Domnívám se, že v bibli jako literárním díle je možné najít mnoho podobenství, která se užívají i dnes – jde např. o přirovnání, metaforu – nedávno otázka o soli země.

Každý je jiný, věří tomu, co mu třeba pomáhá, ale neměl by ovlivňovat druhé. Každému, co jeho jest …

Další odpovědi
anonym

777 ani 666 nejsou satanská ani boží čísla o nic víc než čísla 13, 55, 185, 2335, 1016, 43/7, ∞, … a jakákoliv jiná.

Kelt

Jak jsi na to přišel? 666 není satanské číslo. Třeba toto číslo může být boží. Bůh stvořil svět za 6 dní a ten sedmý odpočíval. Bohyně má čísla 90 60 90.

Arne1

666 je číslo popisné Biskupského gymnázia. Ale veřejně se tím nechlubí.

Smackdown

Záleží čemu věříš,nic není prokázáno, jak je nadpřirozená síla atd.