bolak

Znají vaši přátelé a rodina vaši internetovou přezdívku? A vědí, že fungujete na Odpovědích, nebo je to tajemství?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano a ano. Má přezdívka vznikla dávno před tím, než jsem začal na podobné servery chodit – vznikla v hospodě při intelektuální pitce v době mých studií v Brně, což brzy bude dobrých patnáct let (akorát jsem ji pro potřeby internetu zbavil diakritiky – ve své původní podobě má háček nad T a nad S).

Další odpovědi
ivzez

Přezdívku znají, ale kde se v internetu pohybuji, nevědí.
Není to tajemství, ale zajímají se o jiné weby.

pusinka50

Nikdo z mých známých neví, že sem chodím.

zjentek

Já mám takový tušení, že mě tady někdo pronásleduje. Nepoznáš nějak, jestli se sem přihlašuje někdo z mý adresy, když na ní nejsem? Anebo jestli se pak z nějaký jiný IP přihlašuje někdo, kdo se vyloženě rejpe jenom v mým profilu? Dík ;)

Drap

Ne, nevědí, že sem chodím.

Pejevek

Mojí přezdívku asi neznají úplně všichni, ale to, že jsem se sem registrovala, jsem ji říkala.

Jiří Bohumil

Ví to pouze starší brácha, kterému jsem o tomto serveru řekl a podle „profilu“ mne asi „odhalil“.

Kulpix

Ano, znají
a
Ano, vědí.

Lamalam

Přezdívku většinou znají, táhne se se mnou už pár desetiletí. Zda vědí o mém zdejším angažmá to netuším (snad ne).

Klaproth

Nevím, doufám že ne (Růžo, kdybys ty moje plky háhodou četla, tak to prosím ber s nadhledem. To, že moje máma vaří líp, jsem nemyslel vážně).

Emefej

Ano. Nevím.

Tarzan

Asi to neví,tajemství to určitě není 😁

zjentek

Boleku, tak gdybys něco věděl, tak mi sem hoď echo, budu ti vďečnej, to myslím vážně ;)
A nepoprskej se zase kafem, nebo kdo to byl…