Avatar uživatele
bolak

Znají vaši přátelé a rodina vaši internetovou přezdívku? A vědí, že fungujete na Odpovědích, nebo je to tajemství?

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, zjentek, Lamalam, Frogman, Rokio před 2522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano a ano. Má přezdívka vznikla dávno před tím, než jsem začal na podobné servery chodit – vznikla v hospodě při intelektuální pitce v době mých studií v Brně, což brzy bude dobrých patnáct let (akorát jsem ji pro potřeby internetu zbavil diakritiky – ve své původní podobě má háček nad T a nad S).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Přezdívku znají, ale kde se v internetu pohybuji, nevědí.
Není to tajemství, ale zajímají se o jiné weby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Nikdo z mých známých neví, že sem chodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já mám takový tušení, že mě tady někdo pronásleduje. Nepoznáš nějak, jestli se sem přihlašuje někdo z mý adresy, když na ní nejsem? Anebo jestli se pak z nějaký jiný IP přihlašuje někdo, kdo se vyloženě rejpe jenom v mým profilu? Dík ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nevědí, že sem chodím.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pejevek

Mojí přezdívku asi neznají úplně všichni, ale to, že jsem se sem registrovala, jsem ji říkala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ví to pouze starší brácha, kterému jsem o tomto serveru řekl a podle „profilu“ mne asi „odhalil“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Ano, znají
a
Ano, vědí.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Přezdívku většinou znají, táhne se se mnou už pár desetiletí. Zda vědí o mém zdejším angažmá to netuším (snad ne).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nevím, doufám že ne (Růžo, kdybys ty moje plky háhodou četla, tak to prosím ber s nadhledem. To, že moje máma vaří líp, jsem nemyslel vážně).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano. Nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tarzan

Asi to neví,tajemství to určitě není 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Boleku, tak gdybys něco věděl, tak mi sem hoď echo, budu ti vďečnej, to myslím vážně ;)
A nepoprskej se zase kafem, nebo kdo to byl…

před 2522 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek