stefkac

Značk do depozitu

Jak je to s vložením značek do depozitu?Jak dlouho je tam můžu mít a můžu prodfat auto např.na náhradní díly i když budu mít značky v depozitu?děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Můžete je tam mít jak dlouho chcete,jen musíte zaplatit poplatek,na rok je to tuším 100,–kč. No auto prodat samozřejmě můžete,ale ve smlouvě musí být uvedeno,že značky jsou v depozitu. Nový majitel si musí automobil na sebe přehlásit.
Doplňuji:
tak to se omlouvám za chybnou odpověď,ale moje matka má v depozitu značky už několik let…

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel kropítko nemá pravdu. Doba uložení RZ v depozitu je omezena na dobu 12 měsíců s tím, že poté lze prodloužit maximálně o dalších 6 měsíců a konec.
Takže jedině opakovaně dávat do depozitu a vyzvedávat.

cukrar

kropítko má naprostou pravdu,
nikdo nemůže přinutit majitele, aby vyzvedl vozidlo z depozita.
Nežli dáte palec dolů, tak si to pečlivě zjistěte.

Zdroj: www.poradte.cz ICQ 55180641 zákon 56/2001

cukrar

Miroslave. mýlíte se, tak to není!!!!!!
ICQ 55180641