cappuccino

Zmrzly penis – neni to prilis vysoka dan za sport?

Nemeli/y bychom nase sportovce vic chranit? Existuje vubec nejaka ochrana? Neni to ojedinely pripad!
Sily jsme rousky, mozna upleteme i ochranu na pytliky?!!

zdroj: https://www.spor­t.cz/clanek/zim­ni-sporty-lyzovani-svedsky-horor-pri-ceske-euforii-elitnimu-lyzari-zmrzl-penis-priserne-strasna-bolest-5017354#dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=spor­t.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=4&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
elkon

Je to podivné, přeci mají sportovci různá termo prádla nejvyšší kvality. Vysvětlení by možná bylo, že si „stříknul do textilu“. To pak stěží udrží v teple.

Další odpovědi
Drap

Mu neumrzl, jen mu na něj byla zima. Je to citlivá část těla, stejně jako třeba uši. Snad každý z nás snad zažil, že díky mrazu a pokud ještě fouká, pálí špičky uší. Sportovci nenosí žádné speciální chrániče. Bývají spíše méně oblečeni, aby se zbytečně nepotili. Po zahřátí se mu to poměrně rychle zpraví, vrátí do normálu a bude pokračovat v životě bez jakýchkoli následků. V tu chvíli to však může být značně nepříjemné.

aliendrone

😁 😁 😁
Tak to je HUSTÝ! Je sice známo, že všechny ty hokejky, kopačky a obecně vrcholoví sportovci nejsou zrovna přehlídkou výšin intelektu, ale že by nějaký chlap zašel až TAK daleko… 😮
Ještě bych pochopil riskovat třeba ruku nebo oko, ale PENIS? Nicméně tímto se mi jeví seznam ve sportu zakázaných látek v jiném (ještě pozitivnějším) světle. 🙂 OMG! Na druhou stranu jde možná jen o přirozenou eliminaci přírodou, kterak zabezpečuje, aby se geny dementů nadále v populaci nešířily, beztak je jich více než dost. 😐

Z tohoto úhlu pohledu si tedy nedělej žádné starosti s tím šitím zateplených suspenzorů. Pomysli na ty ženy, které pak budou vychovávat případné ydelygentňý haranty takových individuí. Nejenže si tím ušetříš práci, ale ještě uděláš DOBRÝ SKUTEK pro celé lidstvo! 😉 😁 😁