hela

Žloutnutí listů u azalky

přesto že stále kvete žloutnou ji listy.Byly lepkavé tak jsem je postříkala proti mšisím a molicím.Už lepkavé nejsou a přesto stále žloutnou

Nejlepší odpověď
hanulka11

azalky nemají rády podmáčenou půdu, pak žloutnou .

Další odpovědi
dudu

Kromě méně vydatné zálivky, jak píše Hanulka, bych doporučoval vyměnit substrát resp. alespoň zvýšit četnost hnojení. Ideální je tekuté hnojivo a použití startovací dávky – postup podle návodu.