Avatar uživatele
terry

Zlepšilo vám něco, nějaká maličkost, včera nbo dnes, náladu?

Doplňuji:
Mám dobrou náladu, hned jak vyleze sluníčko a také když jsou spokojený mý všechny zvířata :).
Ale překvapilo mě, že mi i vyloudil na rtech spokojený úsměv závěr včerejšího filmu Nerovný zápas. Přesto, že jsem konec znala.
Takže ne jen, jak málo stačí k dětské radosti, ale jak málo stačí ke všeobecné radosti 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aramah, hanulka11, Drap, Damiana, Illines před 4436 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ano a jak! Maminka oslavila ve vší své kráse, pohodě a noblese 67. narozeniny, oslava byla nádherná a z orchidejí i dárku měla velkou radost. Manžel se tam tak přecpal chlebíčky a její pověstnou ořechovou bábovkou, že by mohl z fleku hrát chamtivého psa z pohádky Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

sluníčko a vůně jara

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VampGirl

Ano, byla jsem se poprvé po zimě podívat v lese. Vždy tam ráda chodím, když sleze sníh, ráda se dívám, jak se příroda probouzí. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

O víkendu u nás pobývala dnes již šestnáctiletá vnučka, které odmala říkám „dědovo potěšení“. Není co dodat, prarodiče vrněli…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Ano,uzjsem konecne dodelala zdobeni dveri.A ted se kocham nad mym vytvorem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jasně že jo, rodina, sluníčko,kytičky , šampíčko, jahůdky
Doplňuji:
illines pochlub se přeci ne???????prosím pro­sím

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Teď právě mi silně zlepšilo náladu, že jsem našla ve zdejším vyhledávači možnost, jak zrušit svůj účet na Facebooku o kterém jsem neměla tušení. Kdysi jsem to založila a už jsem byla přesvědčena, že je dávno pryč, leč nebyl. Bude to sice trvat 14 dní, ale snad se to povede. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Každý den se najde x věcí co mi dělají radost.
Ale rozepisovat se nebudu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Ano,procházka se psem.Sluníčko hřálo a pes se konečně pořádně vydováděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jo včera ráno podle návodu Hanulky a Hanny jsem konečně až napodruhé vychytala fotku v nadapenny v otázce a diskusi IceT huráá..
taky jsem koukala do rána na filmy Pád to tmy a REC no děs běs 😁
a dnes konečně dodělala ten úklid huráá..
teď si dám něco dobrého do žaludku a k tomu kafíčko 😁 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Teď právě mě zlepšilo náladu to,že Briketka zvládla podle mého a Hanulčina návodu ukázat nám svého krásného kocourka!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nargorn

Dnes jsem na procházce se psem viděl letět divoké husy 😛 Jaro je tady!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HelpMine

Dostal jsem ve skole za 1 z hafo tezkej pisemky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radouš666

Ano , tyčinka Snickers.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Hanulko,neumim vkladat foto,tak ti to nacrtnu.Rovne dvere drevene jsem ozdobila listama se vzorem do kola a pak x.Vznikly mi 4 prostory ktere jsem natrela stridave cervenou a cernou.Mam v tech barvach zarizeny obyvak.Z druhe strany je mam potapetovany bile se stribrnym prvkem ,jako chodbu tak ,ze splyvaji se stenami chodby.Pro mne pekne a u ostatnich mych kamosu uspech.

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek