terry

Zlepšilo vám něco, nějaká maličkost, včera nbo dnes, náladu?

Doplňuji:
Mám dobrou náladu, hned jak vyleze sluníčko a také když jsou spokojený mý všechny zvířata :).
Ale překvapilo mě, že mi i vyloudil na rtech spokojený úsměv závěr včerejšího filmu Nerovný zápas. Přesto, že jsem konec znala.
Takže ne jen, jak málo stačí k dětské radosti, ale jak málo stačí ke všeobecné radosti 🙂.

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano a jak! Maminka oslavila ve vší své kráse, pohodě a noblese 67. narozeniny, oslava byla nádherná a z orchidejí i dárku měla velkou radost. Manžel se tam tak přecpal chlebíčky a její pověstnou ořechovou bábovkou, že by mohl z fleku hrát chamtivého psa z pohádky Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort! 🙂

Další odpovědi
Drap

sluníčko a vůně jara

VampGirl

Ano, byla jsem se poprvé po zimě podívat v lese. Vždy tam ráda chodím, když sleze sníh, ráda se dívám, jak se příroda probouzí. :)

dudu

O víkendu u nás pobývala dnes již šestnáctiletá vnučka, které odmala říkám „dědovo potěšení“. Není co dodat, prarodiče vrněli…

Illines

Ano,uzjsem konecne dodelala zdobeni dveri.A ted se kocham nad mym vytvorem.

hanulka11

Jasně že jo, rodina, sluníčko,kytičky , šampíčko, jahůdky
Doplňuji:
illines pochlub se přeci ne???????prosím pro­sím

Sůwa

Teď právě mi silně zlepšilo náladu, že jsem našla ve zdejším vyhledávači možnost, jak zrušit svůj účet na Facebooku o kterém jsem neměla tušení. Kdysi jsem to založila a už jsem byla přesvědčena, že je dávno pryč, leč nebyl. Bude to sice trvat 14 dní, ale snad se to povede. 😁

aramah

Každý den se najde x věcí co mi dělají radost.
Ale rozepisovat se nebudu 🙂

veruska

Ano,procházka se psem.Sluníčko hřálo a pes se konečně pořádně vydováděl.

briketka10

jo jo včera ráno podle návodu Hanulky a Hanny jsem konečně až napodruhé vychytala fotku v nadapenny v otázce a diskusi IceT huráá..
taky jsem koukala do rána na filmy Pád to tmy a REC no děs běs 😁
a dnes konečně dodělala ten úklid huráá..
teď si dám něco dobrého do žaludku a k tomu kafíčko 😁 😁 😁

hanny 2

Teď právě mě zlepšilo náladu to,že Briketka zvládla podle mého a Hanulčina návodu ukázat nám svého krásného kocourka!!!

nargorn

Dnes jsem na procházce se psem viděl letět divoké husy 😛 Jaro je tady!

HelpMine

Dostal jsem ve skole za 1 z hafo tezkej pisemky

radouš666

Ano , tyčinka Snickers.

Illines

Hanulko,neumim vkladat foto,tak ti to nacrtnu.Rovne dvere drevene jsem ozdobila listama se vzorem do kola a pak x.Vznikly mi 4 prostory ktere jsem natrela stridave cervenou a cernou.Mam v tech barvach zarizeny obyvak.Z druhe strany je mam potapetovany bile se stribrnym prvkem ,jako chodbu tak ,ze splyvaji se stenami chodby.Pro mne pekne a u ostatnich mych kamosu uspech.