modnar

Zkusili jste se někdy na veřejnosti jen tak usmívat?

Je to skvělé. I když to není ze začátku upřímné, po chvíli mám pocit, že se mi skutečně zlepšila nálada a připadám si imunní proti toxicitě ostatních lidí. Zkuste to taky.

Nejlepší odpověď
annas

Předce úsměv nic nestojí a působ na tváří příjemněji než zamračená tvář.

Je pravda, že pro někoho je přirozené se usmívat, jiným to dělá problémy. Je třeba myslet na to, co je hezké, i když to někdy nejde.

Třeba i nedostatečná známka ve škole se dá sdělit s úsměvem.

Když je často úsměv nakažlivý, určitě neublíží, často inspiruje. .

Další odpovědi
dubraro

Zkusil. Výrazy okolních lidí nebyly daleko od významného klepání na čelo.

marci1

Dělám to téměř stále a myslím to upřímně.:-)) ♥
Někdo mi úsměv vrátí, někdo ne, tváří se jak kakabus a ještě se v té své naštvané náladě „rochní“. 🙂 Dobře mu tak: S úsměvem jde všechno líp!

led

Opäť objav objaveného.
Kto sa najviac usmieva?
Nenájdete takých veľa v civilizovaný krajoch, ak však pozriete tam, kde majetok nie je hlavný, úsmev v tvári, radosť v očiach nájdete.

jirka F

Tvářím se na veřejnosti neutrálně.Mám to podobně jako dubraro.