osmanek

Zkoušeli jste někdy přístroj na měření míry psychické zátěže?

Měří aktuální míru psychické zátěže a stresu ale nevím o nikom kdo by zkoušel.

Odpovědi
anonym

A co s toho?
Doplňuji:
Upřímě řečeno já bych na nic takového ani nepomyslela i kdybych měla ty nejtemnější deprese,koho zajímá kdy umře?Mě teda určitě ne…

Radius

Já vím, že kdybych si četl jen špatné zprávy, co kdo udělal špatného, kdo co ukradl, nebo špatného řekl a myslel hodně na to, tak se časem asi zblázním.
Já sám jsem nic špatného neudělal, ani naschvál, blízkým lidem a kamarádům pomáhám (např. radou, drobnou pomocí…) ale třeba i cizím lidem pomohu když umím a oni to potřebují.
Že se dějí špatné věci, s tím nic nenadělám, to prostě já nezměním. Snažim se sám myslet pozitivně a nedělat si zbytečné starosti s tím, co se stalo špatného nebo ještě může stát…

Takže já bych žádný takový přístroj na měření stresu (pokud existuje) vůbec nechtěl, sám se snažím stres nemít.

marcoo

Mrkni na www.centrumzdra­vibrno.cz mají to tam velice dobře rozepsané a já znám osobu, která na tom byla a spokojenost.

anonym

…beru to tak,že všechno,co dělám není je jenom tak a,že na lecos jsem stavěná?!