Zjišťujete takhle kvalitu míchání masa na klobásky či sekanou?

To fakt musí takhle lepit?
Díky za rady.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OqsOLRLda­Uk

Nejlepší odpověď
redy

A proč vám to vadí?
Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.
(neznámý autor)
Tým Odpovědí.cz

Další odpovědi
Drap

Zase jsi našel video. Samozřejmě že to musí lepit. Je vidět, že jsi nic podobného nikdy nedělal. Pokud to nelepí, tak ani výsledek nebude držet pořádně pohromadě.

Awe

Jugare…ty tomu dneska dáváš, tahle otázka taky nevydrží dlouho

barbakan:Nikdo ti na ně nešahá, ale tohle je tvá hloupost. Kdo dá cokoliv na net musí počítat s tím že je to veřejné. A né potom skákat 5 metrů do vzduchu, že se k tomu jiný vyjádřil… Tohle mi připomělo díl z pořadu „A DOST!“ na streamu. Kde lidí co nahrávají své erotické fotky na uložto nechápou jakto že se to šíří dál… Tohle je vaše debilita (a neber to jako urážku tvé osoby).

štamgast

Tebe vážně tak baví rýpat do barbakana?

anonym

Awe, proč by nevydržela? Tázající se ptá na věc, které nerozumí… ale na vnoučka si sáhnout nedám!!!

annas

Ad jugar. Maso miíchám jen na sekanou, k tomu nepotřebuji návod. Ale pro zajímavost jsem chtěla nakouknout.

Nevím, co je to za video, když jsem klikla, objevil se nápis Toto video je soukromé. Musím mít k jeho otevření souhlas.

Takže bys měl vložit jiný odkaz. Určitě se nějaký najde.

anonym

Je tam,ale ta paní má pěknej torques na krku
http://tinypic­.com/player.php?v=213md­ld%3E&s=8#.Ve­y7Xo3AJjo

anonym

Kdo ti sahá na vnoučka ,.....dědo?

anonym

Jak našel video Drape?
Jen se ptám,nic víc v tom nehledej,je to volně přístupné na youtube,tak proč bych se nemohl zeptat.

odik

Jinak sice je možné tuto otázku brát jako jistou provokaci, ale aspoň splňuje podmínky serveru co se pokládání/for­mulace/obsahu otázek týká.

odik

Dokonce to video i sám autor sdílel na Google+

anonym

Kdo sdílí,nemá se čemu pak divit.

anonym

Ano je to tak,přesná trefa,jen nechápu,ted za co se autor stydí,já bych ty klobásy pak klidně zbaštil.