kurec

Zjistí doktor z krve, zda jsem muž, nebo žena?

Odpovědi
autacek

Pokud by nechal udělal analýzu DNA, tak ano, jinak se to běžně nepozná.

elkon

V normálním světě, tě sáhne do kalhot a hned ví o co jde.

mosoj

Muži mají více červených krvinek.

luviknovot

Ne. Pohlaví lze určit nejlépe z kostí (ideálně z tvaru pánve). Pokud nemáme pánev zaměřujeme se na jiné kosti – např., že kosti mužů jsou zpravidla mohutnější, drsnatiny svalových úponů výraznější, výraznější nadočnicové oblouky lebky apod.

Z krve by šlo zjistit tvé pohlaví jen před tvým narozením a byla by potřeba krev tvé těhotné matky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Elkon, to bejvávalo!!!