Wareg

Zjištění rasy psa! Prosím pomoc!

Dobrý den,

rád bych se zeptal zkušených psích chovatelů, zda je na obrázcích opravdu Americký stafordšírský teriér?

http://zvirata­.hyperinzerce­.cz/stenata/in­zerat/3139079-americky-stafordsirsky-terier-nabidka/#foto­inzerce3139079

Není dospělý pes poněkud hubenější, nesvalnatý?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Luss

Dobry den, dospely pes v inzeratu je podobnejsi pitbulovi nez Am.staf.t. Na muj vkus (krome toho subtilnejsiho tela – coz muze byt jen v dusledku spatne kondice) ma delsi cumak, nez by mel mit. Na tato plmena zadny specialista nejsem, ale tento pes mi prijde, jako ze v krvi nekde ma pitbula mozna i amstafa ale cisty amstaf to nebude. to je muj nazor. krome toho i kdyby byl, kde je druhy rodic? na steneti se to dost tezko pozna, zda z nej nakonec nevyroste staford mixnuty treba s rotvajlerem. zejmena pokud vybira stene uplny laik. Ja bych do amstafa bez PP nebo bez overeni obou rodicu pres inzerat nesla. ale toliko jen muj nazor. treba zareaguje nekdo, kdo se zabyva vylozene temito plemeny.

Jeste dodavam odkaz na velmi dobrou chovnou stanici. Ne proto, abyste tam koupil psa, ale v galerii (odkazy PSI a FENY nahore) je krasne videt jak ma vypada uplne charakteristicky amstaf http://www.kat­chasjacket.us/

Další odpovědi
anonym

Urcite ne,stene je mix,pes stafordsirsky ,ale fenka je mix.Tak ze inzerat neni pravdivy!

mojitek

Chtelo by to vic fotek,ta jedna muze zkreslovat,ale dle te jedne fotky to nevypada jako cisty Amstaf.To,ze nema PP neva,jde spis o to,ze nema charakteristicke rysy dle fotky.U vyberu psa bych byl hodne obezretny,je tady plno jakochovatelu,kteří Vam prodaji temer cokoliv s vidinou zisku.Kdyz ptacka lapaji,hezky mu zpivaji-znate to…
Radsi si pres kynol.unii zjistete nejakeho -osvedceneho chovatele -a radsi si trosku priplatte za PP.Ale podotykam,ze ne vsichni psi s PP je zaruka standardu.Tam je prave otazka toho zodpovedneho a slusneho chovatele.Ten kdo neco o tom vi,asi vi o cem pisu.Protoze jsou chovatele a „chovatele“.
Kazdopadne byt Vama,tak bych vybiral stene s nekym kdo se vyzna.

anetadela1

Taky bych řekla, že má moc dlouhý čumák.

Q

Rasa asi nesedí, tipla bych tam mix s retrívrem.
Pokud Ti jde o nákup něčeho """podobného""" zvaž to ještě jednou. Mám to hezky popsané na stránkách, a platí to pro všechny plemena, ne jen ty „moje“. Prostě když kvalitní s PP pořídíš za 25tisíc, co dostaneš za 5tisíc? A proč prodejce je takový dobroděj – jen z lásky k lidem?? Nebo za tím vězí něco jiného.. Takže spočti kolik miláčkovi prokrmíš, proveterinářuješ atd.. a pak ještě jednou zvaž, zda-li jít do „second handu“ či značkové prodejny. PS: Chceš-li ušetřit, zakup kvalitní ale ne štěně v některém z útulků – bude Ti zvíře o to víc vděčné!

Zdroj: www.aq-dog.cz

holčička

Porovnávala jsem foto s pryvým Ast a vidím tam malinkou změnu sicew neví jestlůi to je pravda ale zdá se mi jinačí.