Kerynka

zjistějí mi na alergii zda budu alergická na tetování?

chci jít na tetování ale bojím se zda nemužu být alergická na barvivo mám docela dost alergie tak jestli se mám pro jistotu zajít zeptat

Nejlepší odpověď
carpediem

Ne na toto se běžně test neprovádí, leda, že si lékaři přineseš tu barvu, on tě otestuje a ty si ten výkon zaplatíš, je to něco navíc, takže to běžné zdravotní pojištění nehradí.

Další odpovědi
arygnoc

áno, asi máte málo zdravotných problémov (alergie), treba podstúpiť hlúpy zbytočný zákrok sebapoškodzovania (tetovania) a riskovať sepsu či nebodaj žltačku, hiv, …

;-Q

marci1

Jako alergičce bych Ti tetování nedoporučovala. Rozhodnout se musíš sama.