EKSOT123

Zítra na Bílou sobotu se chystám vymetat kotel. Co vy, děláte vše v pravý čas?

Není to ten nejméně vhodný termín- černá x bílá? Zdá se, že mám 3 dny zpoždění, což u mě není nic divného… Třeba jsem teď v únoru, kdy vegetace spí, hledal kostival. Navíc v oblasti, kde téměř neroste. Přitom jsem našel spoustu zajímavých krásných věcí a až po 2 hodinách ten kostival.
Co vy, dělali jste něco v ten nejméně vhodný čas, nebo naopak v ten až zázračně nejvhodnější čas?

Nejlepší odpověď
Drap

Jsi pozadu.