Ella

Zítra mám závěrečné zkoušky v autoškole… nějaké rady od zkušených řidičů/řidiček? =)

Mám docela strach, hlavně teď když všude mluví o ledovce, která má zítra postihnout celou ČR, navíc pořád sněží…
Máte někdo nějakou radu, třeba jak se uklidnit? Budu vděčná za každou odpověď…

Odpovědi
kropitko

Buďte v pohodě, to zvládnete. Určitě vás instruktor nebude nutit jezdit po náledí a pokud vám to někde trochu uklouzne, tak vám pomůže. Nebojte bude to o.k…:-)

fofbal

Než sednete do vozu zkuste si nohou povrch vozovky. Dobře se prohlédněte zadní a přední sklo aby mělo dobrou viditelnost.
Jízdu provádějte více opatrně co jindy a bedlivě pozorujte situaci před a kolem vás. Jsou mezi námi i docela přihlouplí chodci. Brzdu nepoužívejte prudkýn sešlápnutím pedálu v tomto čase- spíše jemnš a přerušovaně. AŤ vše dobře dopadne.

led

Vždy zachovat klid, klídek, klídeček. Ať se děje cokoliv.