hapiky

Žít a být zdravý. Je to nejkrásnější přání do nového roku?

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, zdraví je to nejdůležitější, co máme. Hned na druhém místě jsou dobré mezilidské vztahy.

Je to tedy velmi krásné přání do nového roku.

Další odpovědi
Kepler

Ano, většinou si to nemůžeme koupit. No a pak trochu toho pokakanýho štěstíčka.

klumprt

Když chci najít to pozitivní, když se mě přátelé ptají, jak se mám já a moje rodina, tak mám stručnou a jasnou odpověď: „Jsme zdraví a máme se rádi.“

A tak bych přál všem, v novém roce buďte zdrávi a mějte se rádi.

da ny

Je to přirozené, krásné přání.
Něco tomu však chybí :D
Aby bylo nejkrásnější, je třeba ještě něco dodat a přát si/někom) :)

Schluker

Zit a byt stastny. To je podle me to prave. Nemocnych je mnoho a mnoho z nich neni stastnych…sam jsem nemocny, ale stastny :)

zjentek

Jo…