Přátelé, můžu se s vámi, pro letošní rok , rozloučit ?!

Blíží se závěr roku a záhy se bude psát rok 2014 a touto cestou vám chci popřát do tohoto roku všechno nejlepší, mnoho zdaru, štěstí, osobní pohody, ale myslím si, že to zdraví má prioritu. Budu se na vás těšit a rád si přečtu vaše moudra i dobré otázky či odpovědi. Barbakan

Nejlepší odpověď
Hamon

Ano.
Doplňuji:
Nápodobně nejen tobě, ale všem. Do Nového roku a nového roku.

Další odpovědi
led

Pre dnešok môžte sa rozlúčiť. Ale nezabudnite opäť prísť s vašimi, niekedy až silvestrovskými otázkami.

Sůwa

Připojuji se k přání všeho nejlepšího a hlavně toho ZDRAVÍ, jinak by to nestálo za nic.
Do konce roku ale zbývá ještě několik hodin, takže se jdeš nejspíš odpojit a hurá za lepším. Přeji proto i příjemné probuzení v první den roku 2014. 🙂

Jikra

Samozřejmě že můžeš. A to, co ty přeješ nám, tak já přeju jak tobě, tak samozřejmě i všem zde přítomným.

briketka10

Ty jdeš na noční do práce,
nebo jak, ale rozloučit se s
námi můžeš..
taky já Ti přeji jen to nej, nej
a zdraví to je nejvíc důležítý
to ostatní přijde samo 😁

anonym

Přeju příjemný zbytek tohoto a aspoň celý příští rok (do jeho konce ti zase popřejem, neboj 😉 )…

hanny 2

Vyjímečně se povoluje! V příštím roce přeji tobě a všem tady – samé dobré zprávy,také hodně zdraví a co bolí,ať se spraví!Žádné velké starosti a více malých radostí!

ahold

Přeji vám všem co člověk nejvíc potřebuje – ZDRAVÍ,
to co člověk stále hledá – ŠTĚSTÍ
a to bez čeho nelze žít – LÁSKU.

pusinka50

Já také přeji všem všechno, co zde bylo již napsáno, ať se prostě všechno daří a přání se plní v plném zdraví 🙂

nikolqa.o

Všem přeji štastný Nový rok a do něj hlavně hodně štěstí a zdraví !
Doplňuji:
Lásku a peníze samozřejmě také.. :)

Kelt

Taky bych Vám chtěl popřát vše nej, a hlavně poděkovat za některé Vaše otázky a věřím, že budete i v příštím roce vymýšlet další a lepší otázky. Otázky jsou základem komunikace a zlepšují se tak mezilidské vztahy a zlepšuje se i informovanost některých lidí. Takže ještě jednou, vše nejlepší.

redy

Nevyhrožuj jó ty myslíš pro dnešek?
tak jo, taky se přidám ke všem tady a přeju všechno nej na příštích 365dnů 🙂

zjentek

val val ..leť! ,)

bolak

ať je lepší než ten loňskej > http://www.lou­pak.cz/video/ze-sveta/18239-nejdrsnejsi-sestrih-videi-2013#textarea_ko­mentar

led

Taktiež vám prajem veľa šťastia a hlavne zdravia v budúcom i v mnohých nasledujúcich rokoch.

Podelím sa s vami i všetkými užívateľmi o pár slov,
ktoré som dnes dostala:

Čo je šťastie….
Vieš, čo je šťastie?
Je to dom, auto a chata?
Nie,
šťastie je detstvo,
keď je mama i otec..
Vieš, čo je šťastie?
Keď máš peňazí ako smetí?
Nie,
šťastie je rodina,
sú to rozosmiate tváre detí
Vieš, čo je šťastie?
Keď sľubuje Ti niekto Modré z neba?
Nie,
šťastie je,
keď máš veľa ľudí kolo seba
keď pre niekoho niečo znamenáš
keď niekomu radosť urobíš
keď sa o niekoho oprieť môžeš
keď ochotne každému pomôžeš
keď niekto rád spomenie si na teba
keď nechceš všetko len pre seba
keď vážiš si toho, čo máš
keď vôbec nevieš, čo je závisť
keď nemáš v srdci svojom nenávisť
keď i cez slzy dokážeš sa smiať
keď ťa má niekto naozaj rád
keď vieš odpúšťať a tiež snívať

Šťastie je to,
čo každý človek chcel by mať
Nie však každý o šťastí má rovnakú predstavu
Niekomu stačí málo,
niekto chce bohatstvo a slávu
Niekto zas túži po tom,
čo práve druhý má…

Preto veľa ľudí šťastie vôbec nepozná.

Ďakujem

annas

Krásné zamyšlení nad tím, s čím se v životě člověk může setkat a někdy míjí …

annas

Ať se všechno daří. Důležité je zdraví …

Drap

Podobně tobě i všem ostatním