RenčaIdol

Lze získat kopii jakékoli diplomové práce?

Ahoj všem,

Chci se zeptat zda je možné získat kopii jakékoliv cizí bakalářské nebo diplomové práce.
Myslela jsem, že existuje nějaká jednotná databáze a každá škola je povinna tyto práce do ní vkládat a zveřejnovat je.

https://theses­.cz/id/9591aj/

I když najdu nějakou bakalářskou práci přes (theses.cz), nedostanu se k obsahu PDF.

Je tedy možné oslovit přímo školu a má taková škola nějakou povinnost mi bakalářskou práci na dotaz zpřístupnit nebo zaslat za poplatek?

Děkuji.

Odpovědi
elkon

Proč by ti měla škola vydávat cizí práci? To chceš zneužít cizí myšlenky?

Dochy

Pokud vím, tak v některých případech bylo možné zveřejnění odmítnout. Jako diplomku bývalo možné obhájit i práce, které pak z různých důvodů zůstaly v režimu utajení.

quentos

… machruje někdo, kdo do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) nedokáže napsat OTÁZKU.

RenčaIdol

Třeba vím o podvodu nebo mě zajímá dané téma bakalářské práce .atd
Ale podle tvé odpovědi bych si tipnula, že bakalářskou práci nemáš, maximálně tak diplom za plavání 🙂