dust8

Žije či se naopak schovává v Pripjati alias ve městě duchů nějaká lidská bytost?

Nejlepší odpověď
annas

V odklazu se dovíte víc

https://docer­nobylu.cz/mes­to-duchu-pripjat/

„Evakuace města probíhala 27. dubna 1986 a celou akci zajišťovalo přes 1100 autobusů. Lidem, kterým bylo řečeno, že se za tři dny budou moci vrátit zpět, si s sebou mohli vzít pouze jedno zavazadlo. Jejich návrat však kvůli radioaktivnímu zamoření nebyl možný a ani s ním úřady nepočítaly. O skutečném stavu a rozsahu černobylské havárie vědělo pouze nejužší vedení elektrárny, několik zaměstnanců a politické špičky země. Od té doby je Pripjať opuštěná a většina evakuovaných lidí z Pripjati dnes žije v 50 km vzdálené Slavutyči.!

"Ani dnes, není Pripjať místem vhodným pro život. Radiace tam stále dosahuje vysoké hodnoty, a proto Pripjať zůstává místem, kde budou ještě dlouho strašit duchové minulosti./ atd. “

http://www.in­foglobe.cz/ces­tovatelsky-pruvodce/ukrajina-pripjat-mesto-ruin-a-duchu/

Další odpovědi
aliendrone

Zahraj si S.T.A.L.K.E.R.a – třeba se něco dozvíš. ;) :D :D