Avatar uživatele
kefud

Zhotovení drobné stavby

Zadal jsem usazení do terénu urnového pomníčku na místním hřbitově Pohřební službě, která se touto činosti zabývá. Od OÚ jsem obdržel formulář pro S o u h la s k úpravě místa k uložení ostatků. Ve formuláři je uvedena kolonka, kdo bude zajišťovat technický dozor: jméno, adresa, kvalifikace podpis dozora. U drobné stavby mi připadá úsměvné požadovat technický dozor, ale přesto se ptám mohu tam uvést provádějící firmu. Kdo by měl být tecnickým dozorem pověřen, případně zda tam mohu uvést svoji osobu (jsem vyučen ve stavebním oboru).
Doplňuji:
Zajímá mě jestli existuje vyhláška, která upřesňuje evidenci a způsob pohřebnictví, případně zhotovení pomní-ků(čků) hrobových či urnových včetně jejich realizace na místě samém.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: kefud

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pájo před 3403 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
jmhad

Technický dozor si musí zajistit provádějící firma.A nakonec by i ona měla požádat o onen souhlas.Ty jsi její zákazník a ona by měla odvést kompletní službu,kterou určitě má i v ceně za práci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Jak píše Jmhad, předejte formulář provádějící firmě, ta by měla požádat o souhlas, ta odpovídá za správnost provedení, trvejte na tom nebo si najděte jiné firmy a informujte se, jak to chodí u nich. Hlavně se vy sám k ničemu nezavazujte, firma něco zvorá a vy budete hnán k zodpovědnosti a vynakládat své vlastní peníze třeba ke správnému uvedení místa do původního stavu..

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony