uccello

Že by nějaký moderní styl komunikace?

Nějak se nám rozmohl nový způsob komunikace, kdy něco inzerujete, zájemci se vám ozvou a začnou si s vámi domlouvat podrobnosti. Ve chvíli, kdy už je vše domluveno najednou přestanou a dělají mrtvého brouka. Posledních pár dní jsem to zažil 4× a je to specialita hlavně žen. Chlapi se domluví a dotáhnou obchod do konce. Co z toho ti lidi mají? Zbytečně mrhají mým časem i svým.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Taky se mi to stalo na Aukru, kupující si ode mě „koupil“ produkt, pak mi poslal email: „anebo sry, já už to nechci“

Další odpovědi
dubraro

Není moderní, nespolehliví a nerozhodní lidé byli vždy. Jen teď je to snadnější.

zjentek

Jo asi jde o komunikaci žen. Některé považují inzerci za seznamku, to už jsem taky zažil. Posledně přijela „jedna“ pro gauč a málem jsme na něm i…no nic. Jsou velmi mazané a prefíkané, je třeba furt být ve střehu, abys neslevil a přitom vlastně ani nevěděl, jak k tý slevě došlo! No a to je dle mého vlastně důvodem ukončení kontaktů ze strany kupující ženy- žes sám od sebe neslevil! Ona si totiž sama neřekne, přeci není žádná „socka“ …ty to MUSÍŠ VYCEJTIT ;)

Seznam.cz

Jestli je to obchod s palci, tak palcuji, ať nemrhám něčím časem.

pusinka50

Taky nechápu odpověď „Seznamu“. Když jsem se stěhovala, prodávala jsem dvoupostel a pěknou pokojovou stěnu, oboje pouze za 500 Kč. Potřebovala jsem se toho zbavit a říkala jsem si tisícovka dobrá. Přišla celá rodina. Zájemci si odvezli postel a nadšeně slibovali, hlavně ten chlap, že druhý den zavolají a přijedou pro stěnu. Musela jsem je nahánět a nakonec odmítli.
Jde o čas prodávajícího a jeho rozčarování, když si myslí, že problém je již vyřešen. Takže uccello, znám to, ale nejde jen o ženy.

uccello

Tw!ste, kéž by alespoň tohle některá z nich napsala, to bych byl ještě rád. :) Jenže ony nejsou schopny ani toho.

uccello

Sezname, co myslíš těmi palci? Nějak jsem to nepochopil.