Avatar uživatele
uccello

Že by nějaký moderní styl komunikace?

Nějak se nám rozmohl nový způsob komunikace, kdy něco inzerujete, zájemci se vám ozvou a začnou si s vámi domlouvat podrobnosti. Ve chvíli, kdy už je vše domluveno najednou přestanou a dělají mrtvého brouka. Posledních pár dní jsem to zažil 4× a je to specialita hlavně žen. Chlapi se domluví a dotáhnou obchod do konce. Co z toho ti lidi mají? Zbytečně mrhají mým časem i svým.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Seznam.cz před 2618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Taky se mi to stalo na Aukru, kupující si ode mě „koupil“ produkt, pak mi poslal email: „anebo sry, já už to nechci“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Není moderní, nespolehliví a nerozhodní lidé byli vždy. Jen teď je to snadnější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jo asi jde o komunikaci žen. Některé považují inzerci za seznamku, to už jsem taky zažil. Posledně přijela „jedna“ pro gauč a málem jsme na něm i…no nic. Jsou velmi mazané a prefíkané, je třeba furt být ve střehu, abys neslevil a přitom vlastně ani nevěděl, jak k tý slevě došlo! No a to je dle mého vlastně důvodem ukončení kontaktů ze strany kupující ženy- žes sám od sebe neslevil! Ona si totiž sama neřekne, přeci není žádná „socka“ …ty to MUSÍŠ VYCEJTIT ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Seznam.cz

Jestli je to obchod s palci, tak palcuji, ať nemrhám něčím časem.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Taky nechápu odpověď „Seznamu“. Když jsem se stěhovala, prodávala jsem dvoupostel a pěknou pokojovou stěnu, oboje pouze za 500 Kč. Potřebovala jsem se toho zbavit a říkala jsem si tisícovka dobrá. Přišla celá rodina. Zájemci si odvezli postel a nadšeně slibovali, hlavně ten chlap, že druhý den zavolají a přijedou pro stěnu. Musela jsem je nahánět a nakonec odmítli.
Jde o čas prodávajícího a jeho rozčarování, když si myslí, že problém je již vyřešen. Takže uccello, znám to, ale nejde jen o ženy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
uccello

Tw!ste, kéž by alespoň tohle některá z nich napsala, to bych byl ještě rád. :) Jenže ony nejsou schopny ani toho.

před 2617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
uccello

Sezname, co myslíš těmi palci? Nějak jsem to nepochopil.

před 2618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek