lulu

Ze by magnetizmus?

Občas se mi stava že mi kazdy clovek se kterym kominikuju anebo jen stoji vedle me tak vi o cem myslim nebo zkratka vi co se mi honi hlavou?Ja moc chci vedet čim to je?Ale jeste se mi nepodarilo najit odpoved.Ze by naky magnetizm,nebo tak neco?Omluv te me za spatnou češtinu,jsem cizinka.Djekuji predem.

Odpovědi
LuciJe

Schopnost sdílet myšlenky je nám lidem vlastní, je vrozená. Vzhledem k tomu, že ji nepoužíváme a považujeme ji za něco „okultního“ či „esoterického“, čemu normální člověk nevěří, tato schopnost v nás zakrňuje a považuje se za něco neobvyklého či dokonce nemožného. I přesto, že tyto schopnosti lze i dnes sledovat u mnoha přírodních národů.

jelineko

Přenos myšlenek NEEXISTUJE. Může to být ve způsobu jak komunikujete, vaše slovní zásoba, nebo témy které probíráte. Jsou věci, které děláte stereotypně a máte neustále potřebu o tom mluvit. Lidi nepřekvapujete novými názory a tématy. není to tak?