Avatar uživatele
Kepler

Že by konečně naděje na konec pandemie?

Přiznejme si fakt, že žádná vláda na světě nepřišla na „konečné“ řešení. Ten zatracený koronavirus neustále mutuje tak, že boj s ním je jako jít se špuntovkou na tank Leopard. A ejhle co stalo v Japonsku – ona se ta breberka likviduje sama! Cítíte naději, co si o tom myslíte?
https://cnn.i­prima.cz/japon­sko-resi-proc-skokove-ubylo-nakazenych-virus-tak-mutoval-az-si-sam-ublizil-51611

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone, Disraeli, Beno před 879 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No tohle je asi nejen pro mě, ale pro všechny doslova SKVĚLÁ zpráva. Ale nebudu podléhat předčasnému optimismu, ono se už toho TOLIK nakecalo… :(

Na druhou stranu ale taková rychlost mutace viru dobře vysvětluje, proč účinnost vakcín tak rapidně klesá. Tak nějak mi přijde komické, že tohle „vládní odborníci“ nevěděli před zaváděním vakcinační šarády. Hlavně že „VĚDĚLI“ , že vakcína bude účinná, že bude bezpečná a vůbec kdesi cosi. :(

Za mě platí – doufej v to nejlepší, ale připravuj se na nejhorší. Tudíž KÉŽ BY se to potvrdilo. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Výnimočne sa v médiách objaví aj pravda. Vírus covid19 (2019–2020) naozaj v Japonsku zmutoval na sebevraha. (na základe súkromného info z Japonskej nemocnice) Ale…
Neviem, či nenastúpilo niečo iné. Nejaký virus variant xx21? O tom nehovoria.
Na druhej strane aj z „najúžasnejšieho“ štátu sveta západne od Atlantiku prebleskujú neoficiálne zprávy o pravdepodobnom finiše pandémie. Ale ako dlho bude ten finiš trvať, to sa môžeme len domýšľať.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Myslím, že to je dobrá zpráva. Televize CNN má jistě zprávy ověřené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Konečné slovo bude mít až Chuck Norris. A asi nebude tak zle, bo ten s žádným konečným řešením nespěchá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

V Japonsku jsou lidi tak zdvořilí, že i ten vir se od nich „nakazil“. Rozhodl se jim jít z cesty, aby jim nepřekážel a spáchal proto hromadnou seppuku. :D
Tady to nečekej.

Aby nakonec nezmutoval v něco ještě horšího a silnějšího.
Třeba i v tom Japonsku ustupuje jen naoko (taktický ústup :)), možná formuje síly a připravuje se k většímu úderu.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Z hoaxu nikdy nebude naděje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beno

Turista z Japonska, lék na covid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Jenže se jedná o klasické japonské kamikadze. Česká kultura toto nezná, tudíž u nás takováto mutace není možná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Beno

Lék na covid-19
https://www.de­nik.cz/zdravi/po­kud-se-lek-na-covid-poda-vcas-je-ucinny-rika-prednosta-infekcni-kliniky-202111.html

Avatar uživatele
Beno

https://www.le­karna.cz/clanek/o-cem-se-mluvi-leky-na-koronavirus/

Avatar uživatele
led

aliendrone, „Za mě platí – doufej v to nejlepší, ale připravuj se na nejhorší. Tudíž KÉŽ BY se to potvrdilo. :)“
to podľa hesla, „ak chceš mier, pripravuj sa na vojnu“?

Nový příspěvek