everest

Zdravotní problémy

JE možné dále chodit na tréningy sportovní střelby vzduchovkové disciplíny na stojáka po mononukleoze?Doktor říkal že nemám dělat žádný sport do konce ledna,ale myslím že mi střelba nedává zabrat tak jako tělocvik,i když při střelbě se zapotím více.Díky za odpovědi
Doplňuji:
KlárkaT

zákaz sportu je kvůli zvětšení sleziny a jater jako důsledek nemoci,takže nejsou zcela ukryty pod žebry a mohly by se poškodit

Odpovědi
KlárkaT

Jestli vám doktoři zakázaly sport jako aktivitu, u které se moc pohybujete (např. fotbal), tak to nechodit na trénink, ale vy zde uvádíte, že děláte sportovní střelbu, takže si myslím, že by to neměl být problém.

huxa

dle toho, co na těchto trénincích děláš, muži, kteří u nás na vesnici střílí buď chodí po lese a zabijejí zvířátka, nebo sedí na střelnici s položenou pistolí. Jestli se u toho nepohybuješ a nehrozí ti nějaký náraz, mělo by to být v pohodě