slevin

zdravim.zna nekdo nejake vtipne prani k vanocum???dekuji za odpovedi

Nejlepší odpověď
zzzzz

Krouhnul jsem zatáčku, sáně se zvrhli, dárky jsou na sračku, sobi mi zdrhli. Dnes už mě nečekej. Ježíšek

Pučil jsem si milion, měl jsem dárků kamion, neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky, nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček, neplatil jsem daně, vzali mi i sáně, nevím si už rady, sob mi chcípnul hlady, v lese mám teď pelíšek, seru na Vás! Ježíšek

Já letos posílám toto:
Mnoho štěstí v kouzlu vánoc,
v záři světel stromečku,
ať zdraví, láska a klid,
zavítají
i do Vašeho domečku.
Lásku, radost na Vánoce,
také štěstí v novém roce.
Ať Vás láska stále hřeje,
z upřímného srdce přeje

Další odpovědi
Alesh

jj, o sobech… 🙂

Zdroj: http://letecka­posta.cz/834232815

majky 155

Na Vanoce v krku kosti, na Silvestra chlastu dosti, na Novej rok bolehlav, takovej ti přeju stav. Vidim to však čerrně , budu na tom stejně :D Krasný Vánoce a šťastný Nový rok přeje…

radce

Pod stromečkem z plastu chtěl bych letos najít dar.
Bednu plnou chlastu, nebo malej pivovar.
Prochlastal bych celé svátky, vys*al bych se na pohádky…

Až horký vosk koule ti zaleje,
jehličí do ptáka se zareje
a na žaludu ti zazvoní zvoneček,
tak jsi rávě op**al vánoční stromeček!

Nešťastným štěstíčko, nemocným zdravíčko,
chudým konto mastné a včechny dny jen šťastné,
slepým světlo, zmrzlým teplo,
a teplým – aby se to v hlavě přeplo…

Hezké vánoce přeje Rádce…