Drap

Zdravím vás všechny po ránu. A přeji hezký a pohodový den. Sníh stále padá a padá.........

Nejlepší odpověď
Andělé

Děkujeme Drape.:-),
já už přeji pěkné dopoledne,ted jsem přišla,byly jsme s dcerou u lékaře. Lehce mrholilo se sněhem,sníh pomalu taje,všude čvachta,boty promácháné,už mi ani impregnace nepomohla..
Také přeji všem pohodový den a celý víkend..:-)

Další odpovědi
kropitko

Hm, no a u nás nepadá a nepadá a taje a pěkně to klouže.

anonym

Vidím stát na zápraží dědu Komárka,v uších mi zní jeho slova… a taje a taje.Je sice poledne,pro mě ráno,jsem po noční.Dobrý den!

hanulka11

u nás napadlo do rána zase cca 15 cm…pracně jsme to odházeli a nyní je nad nulou a taje …je všude nesmírnej marast a nikdo to neodklízí