Moniseeek

Poradíte mi někdo školu s dálkovým studiem v Moravskoslez­ském kraji?

Původní dotaz

Zdravím,poradí mi někdo školu s dálkovým studiem v Moravskoslezském kraji?Chybí mi rok obchodky tak nějaky podobny obor.

Upozornění, které se vám objeví, když vkládáte dotaz.

„Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.“

Nejlepší odpověď
annas

Střední školy s maturitou – dálkové studium- Moravskoslezský kraj.

https://www.stred­niskoly.cz/obo­ry/moravskoslez­sky-kraj/?typ_stu­dia%5B%5D=sm&d­ochazka%5B%5D=2