Avatar uživatele
Anette

Zdravím,nezná někdo nějaký způswob (pokud možno bezbolestný a bez pomoci lékařeú,jak se zbavit jizev na nohou?

mám je po strupech od ekzému :( jsou takové hnědé a nevypadá to hezky..:/ Děkuji,trapné komentáře si nechte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Anette, svého času propagoval Zepter tzv. bioptronické lampy, které měly být určeny hlavně na takové problémy. Nevím, zkušenost s tím nemám.
Jinak zkuste kosmetičku, jestli něco nedokáže vymyslet. O pokožce by toho měla vědět dost. V neposlední řadě ještě zkuste radu plastické chirurgie. Vím, že třeba MUDr. Lucák v Ostravě svým klientkách doporučoval i speciální kosmetické výrobky na různé problémy s pokožkou, či s pletí. Také mohou poradit přímo v lékárně. Babské metody bych asi neměla odvahu zkoušet.
Pokud jsou to opravdu zahnědlé jizvy, bude asi dost dlouho trvat, než zesvětlají. Jestli by zabraly zesvětlovače tzv. stařeckých skvrn, to také netuším.
Na přemýšlení toho máte dost. Asi bych zkusila zjistit, zda někdo ze známých nemá tu lampu a teprve potom hledala jiná řešení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Doporučuji přečíst si tohle – http://www.ce­lostnimedicina­.cz/jizvy.htm

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Si dojdi na kožní a objednej se na lejzr, ale připrav se že tě to bude něco stát…

Ale jizvy sou nádherný, jizvy ukazujou že už si něco v životě zažila. Já mám třeba jizev plnej ksicht, a to sem zažil akorát akné. (ale to nikdo nemusí vědět)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Bez pomoci lékařů jedině pudr. Pokud to máš po ekzému, mám za to, že by kožní mohl lecos naordinovat.
Bíolampy můžeš zkusit, ale pokud chceš kvalitní, bude to okolo deseti tisíc a zdaleka bych se Zepteru vyhnul. Investice do takové lampy se vyplatí, protože pomáhá na celou řadu neduhů.
Nicméně, stejně bych šel k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Pokud je maš male tak by ti mohly teoreticky časem zmiznout.
Ja se řezal na ruce a měl jsem jizvy a pak mi zmizli. (neřezal jsem se nijak extremně jen uplně trochu jinak by mi zustaly)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek