Mixers

Jak se zbavit jizev?

Mám již zahojené bílé jizvy, staré tak pět měsíců od škrábanců.
Je možné, že jizvy vyblednou nebo úplně zmizí? Třeba po opálení by mohly ztmavnout?
Používám různé krémy, ale nic nepomáhá.

Odpovědi
Rokio

plastická chirurgie

ivzez

Jizvy budou časem méně nápadné, ale úplně se jich nezbavíte nikdy.
Opálení funguje opačně.
Jizvy se neopálí, zůstanou světlé, takže budou více vidět.

bekyna

Kamarádka říkala, že ji pomohlo masírovat jizvu šípkovým olejem, od babičky vím, že se na jizvy používalo sádlo, nejlépe doma vyškvařené

Kelt

Jedna věc jsou různé krémy, další snad plastická operace , no a pak jsou různé metody, kdy se člověk může zbavit jizev sám a k tomu existuje literatura a možná i kurzy. Autoři to aspoň tvrdí, že po tomto cvičení mizí jizvy. Myslím, že jsou to knihy od Norbekova a jiné. Ale nezkoušel jsem to, protože nemám jizvy, jen si to pamatuji, že jsem to četl.