Teri0501

Nevím, jak je to s výdejem studentského průkazu. Kupón mám stále u sebe. Nastoupím na FF UK. Poradíte?

Odpovědi
annas

"Všechny studentské průkazy si můžete vyzvednout na studijním oddělení fakulty jen osobně!

Kupony se standardně vydávají na studijním oddělení fakulty při zápisu do studia nebo do dalšího ročníku."

https://cuni.cz/UK-5360-version1-prukaz_studenta.pdf

Kelt

Nevím, jaký kupón máš na mysli. Zapsáním ke studiu za předpokladu, že jsi byl přijatý, dostaneš studentský průkaz. Do něj se zapisují známky, kredity a podobně. A každá vysoká škola má na to konkrétní pravidla.