Zuzana1

Když mám titul Bc., můžu studovat titul DiS.?

Zdravím

Odpovědi
Kelt

Podle mne je Bc. více. Pak můžete studovat na Ing, Mgr. Ale myslím, že můžete přímo informovat tam kde chcete studovat.

Rokio

Samozřejmě. Abys ses mohla stát diplomovanou specialistkou, potřebuješ maturitu a zvládnout přijímačky na tu školu. Maturitu máš.

Dochy

DiS není akademický titul a pro daný program bývá nutné mít maturitu. Jako Bc. maturitu jistě máš.

Drap

Ano, ale pozbývá to smysl, obzvláště pokud je to stejný nebo příbuzný obor.

quentos

Proč by se to jako nemohlo?
Proč mám jen takový pocit, že účelem této „otázky“ je spíš pochlubit se?