rob1

Poradíte, jakou má cca cenu tento PC?

amd FX4330 4*4.0 GHz
Nvidia GTX 950 2Gb
Ram 4gb
Zdroj 600w
Hdd: 500gb

Jak ani zadarmo? Co to je za koment?!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Může být. Někdo by to nechtěl ani zdarma nebo za odvoz, jiný za to by dal i peníze – každé zboží má svého kupce, to nevíš? Pro orientaci se mrkni na bazarové stránky ( www.bazos.cz apod.) a měj na paměti, že i když jsou tam MRAKY jelit, kteří chtějí za 10 let starou vyjetou komponentu klidně 50% původní kupní ceny (spoléhají právě na blbečky), tak pokud chceš prodat v ROZUMNÉM čase (dřív, než to bude zcela bezcenné), musíš to v ceně zohlednit. :)

Další odpovědi
jáára

Tak 3k.

elkon

Nestojí to za řeč, možná tak za pár korun pro dítě na hraní.

Rokio

Já bych za něj dal 5.000 Kč, ale nemám o něj zájem, protože náš PC ještě funguje.

Na tvém místě bych se poradil s odborníkem na počítače a zkusil se optat v bazarech s elektronikou, jestli by o tvůj kousek neměli zájem.

anonym

Když to hodíš na aukro, budou se tam zájemci přehazovat v aukci a prodáš to za nejvyšší cenu jakou budou ochotni dát. Proč to tedy řešíš a nejdeš cestou aukce ?

Nikdy nevíš na jakého naivku budeš mít zrovna štěstí, třeba potkáš případ který ti za to dá 5000, kdo ví, třeba ne 🙂