_136

Zdravím dostanu proplacené svátky (velký pátek a velikonoční pondělí) ikdyz jsem nebyl v zaměstnání?

V odpracovaných hodinách mám psáno ‘náhrada za volno’’. Děkuji za vysvětlení

Odpovědi
WalterBishop

pockej si a uvidis, dockej casu jako husa klasu.

GM

Jsou to státem placené svátky.

Dochy

GM: Mám za to, že to jsou státem uznané svátky. Ale stát je platí jen státním zaměstnancům („zaměstnanci“ – v tomto případě prosím brát v trochu širším pohledu). Jinak to zkrátka jde na náklady zaměstnavatele stejně jako třeba dovolená.