Jahodinx

Zdravím. Co jste chtěli dělat za povolání, když jste byli malí?? :)

Odpovědi
strapanka

Ucitelku matematiky a fyziky. Potom som raz bola ako veduca v pionierskom tabore v Kromeriri a tie deti ma z toho vyliecili. Taraz za to dakujem Bohu (alebo tomu, co tam niekde medzi nebom a zemou je)!!!!!!!!!

Moja dcera zas chcela byt patologickou. A dnes parcuje v puncovnom urade s drahymi kovmi a kamenmi. No nic, tiez su mrtve 🙂

frankie89

já chtěla být popelářem, hrozně jsem jim záviděla ty stupátka…

Katusa

Chtěla jsem být veterinářkou do doby, než jsem zjistila, že to obnáší i práci na jatkách, porody krav atd…

Meri

Vědcem, astronautem jako každé dítě :D

Děda Louda

Důchodce.

pizlicka

na tuhle otazku jsem jako dite odpovedet neumela.ani v zakladce,kdy jsem se musela rozhodnout.jen jsem papouskovala,ze svadlena,protoze ji byla ma babicka.

SimakPida

Lékařem,nejlíp chirurgem.Dnes je mi 18 a realita je zcela odlišná.

leporela22

já sem chtěl být kominík