Kubajzik

Poradíte, jak zajistit trvalou pevnost pryskyřice bez ohledu na teplotu?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak zajistit trvalou pevnost pryskyřice bez ohledu na teplotu.
Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Jde o to, že jsme s děckama vyřezali zvířátka že ztvrdlé smůly, ale doma nám ta smůla měkne. Hledám tedy způsob jak ji udržet ve vydrýnce tvrdou bez ohledu na to, jaké je teplo. Díky předem.

Odpovědi
Drap

Zde pomůže jen lednička, nebo stálá teplota z jiného zdroje.