Voltaire

Zdraví, sílu najdeš v sýru. Který sýr máte osobně nejraději?

Můžete zvolit z možností.
https://pixaba­y.com/cs/photos/s%c3%bdry-s%c3%bdrov%c3%bd-tal%c3%ad%c5%99-strana-bufet-4731862/

Nejlepší odpověď
elkon

jiný sýr

Madeland, nebo Krolewski.

Další odpovědi
Drap

jiný sýr

Nám rád téměř všechny zrající sýry.

paul1

hermelín

Ametyst

čedar

Dobrý čedar se má drobit, ten je nejlepší.

da ny

jiný sýr

„Najdeš, ale nesmíš mít ABKM.“ :)
Sýry ementálského typu, Cottage, termizované sýry typu Lučinu a Eidam. Někdy i Parmezán.
Zrající sýry a hermelín mi sice chutnají, ale protože vím, že to pro lidské střevo není žádné terno, dám si v roce (některý z nich), maximálně tak 5 x.

Justin1

gouda

Taky eidam a ementál. Hermouš ne.

seraphico

jiný sýr

Blaťácké zlato se zeleným pepřem.

Postmaster

hermelín

Prostě já...

hermelín

GM

gouda

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.