Rokio

Zdravení v duchu – Je to normální?

Jednou, když se mi moc nedostávalo odpovědi na pozdrav od lidí, které znám, jsem si začal stěžovat tetě. Ona mi na to řekla, že mě třeba zdraví v duchu. Já jsem ji odpověděl, že se jich tedy budu ptát, jestli mě pozdravili v duchu.

Řekněte, je tohle normální?

Odpovědi
quentos

To jsem ještě neslyšel :{D> mně to teda normální moc nepřijde…

redy

Nejlíp si pokecám sama se sebou 🙂

A jo, někdy mi kámošky říkaj, koukáš na mě a neodpovíš, já ale vím že jo 🙂

Jestli to je normální? To nevím, zatím se nikde neléčím…

zjentek

Normální ne, ale pořád lepší než americké sousedské bezmyšlenkovité how you doing, how´re you.

cochee

zjentek: ti amíci to stejně nemyslí jako otázku, na niž by protějšek začal odpovídat (i když odpovídají frázovitým I'm fine, thanks), je to už jen přátelský pozdrav. To by se stejně ti amíci mohli pozastavit nad tím, proč my Češi na sebe voláme jako lodníci míjejících se lodí (naše „ahoj“) :)